Mobilya ve Ahşap ürünler sektöründe marka olma iddiasıyla yola çıkan Raskoln Mobilya, çıraklıktan ustalığa adım adım emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Kuruluşundan itibaren kalite, rahatlık ve estetiğe önem veren ve kişiye özel özgün tasarımlarıyla gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında her kesimin beğenisini kazanan Raskoln Mobilya kısa süre içinde önemli başarılara imza atmıştır.
Ana prensibimiz, uygulanabilir kreatif tasarımları ile insanların huzur bulduğu evlerinin ve iş yerlerinin güzelliğine katkıda bulunabilmektir. Yola çıktığımızdan beri kaliteli malzeme kaliteli işçilik ve kabul edilebilir fiyatlar temel prensiplerimiz oldu..
Kurulduğumuzdan beri amacımız; sürekli kaliteyi iyileştirme, verimlilik artışı, sürekli tasarım vizyonu ve müşteri memnuniyetini arttırmak olmuştur. Müşteri memnuniyetine önem vermek geçmişte olduğu gibi bugün de inancımızın ve kişiliğimizin temelini oluşturmaktadır.

Raskoln Mobilya ile Değişime Hazır mısınız ?

Ne yapıyoruz?
*Mimarı Uygulama *Mimari iç tasarım *Mobilya *Ofis Mobilyası *iç cephe Ahşap Giydirme *Duvar ünitesi *tv ünitesi *Gardrop *Çocuk Odası *Genç Odası *Yatak Odası *Mutfak Dolabı
*Ahşap Masa * Ahşap Sandalye *Cafe Mobilyası *Dresuvar *Dekoratif Ahşap Ayna *Vestiyer *Banyo dolabı *Şark köşesi *Sedir